Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /home/customer/www/koucujem.sk/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 199
Nezáväzný rozhovor - Koucujem.sk

Vzťah kouča a klienta

Koučovi vždy poviete to, čo iní nevedia. Je to vzťah založený na dôvere.

Správa pre Janku

Pýtaju sa ma

Ako viem, že nikomu nepovieš

Tridsať rokov počúvam životné príbehy ľudí a stále ma poteší, keď po rokoch vidím, že som pomohla. Poznám od ľudí viac tajomstiev, ako vedia bankári z ich stavu osobného účtu. Peniaze sú dôležité, ale duša a šťastie je na prvom mieste. Rada počúvam a hovorím vtedy, keď je treba. Príbehy mojich klientov sú určené len pre mňa a raz si ich všetky potichu odnesiem so sebou.

Ako viem, že mi to pomôže

Keď ľudí bolí hrdlo idú k lekárovi. Keď potrebujú peniaze idú do banky. Keď sú hladní idú do obchodu. Ale keď nás niečo trápi a chceme od života viac? Pomôže nám anonymné písanie na Facebooku? Každá ľudská potreba má profesiu, ktorá ju dokáže naplniť. Ja pomáham ľuďom splniť ich sny. Pomohla som žiť krajší príbeh viac ako 1000 ľuďom. Je na každom jednotlivcovi, či potrebuje a či chce pomôcť.

Hanbím sa, že mám potreby

Každý chce žiť šťastný život a byť úspešný. Aj keď to málokto prizná, a ešte menej ľudí o tom chce hovoriť. Učili nás byť silnými mužmi, či ženami. Ale nepovedali nám, že hovoriť o vlastných potrebách je ľudské, správne a úplne normálne.

Aj ostatní majú tento problém

Každý môj klient má svoj vlastný príbeh. Časti príbehov sú spoločné, každý je však unikátny. Neexistuje riešenie vhodné pre každého. Každý príbeh má svoje vlastné riešenia. Každý, kto mi dovolí pomôcť, tomu rada pomôžem.